Tweeti Taslak Olarak Kaydetmek

Twitter hızlı bir dünyadır. Zaman çizelgeniz bir mil hızla çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ama tweet’lerin böyle olmak zorunda değil. Acele etmeyin ve daha sonra tweet’lerinizi geliştirin. Bunun için Twitter taslaklarını kullanabilirsiniz.

İki farklı kelime öbeği arasında karar veremeseniz de, henüz iyi bir yumruk çizgisi düşünmediniz, yazımınızı kanıtlamak için bir arkadaşınıza ihtiyacınız var ya da yanlışlıkla anınızın mahiyetinde bir şey yayınlamak istemiyorsunuz pişmanlık duyduğunuzda, önce tweet’inizi taslak olarak kaydedebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve yarı yazılı düşüncelerinizi ihtiyacınız olduğu kadar saklar.

Bir tweet’i taslak olarak nasıl kaydedeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

BİR TWEET’İ TASLAK OLARAK KAYDET

İlk olarak, yeni bir tweet açın ve kaydetmek istediğiniz her şeyi yazın. Sonra,

  • Sol üstteki “İptal” e hafifçe vurun.
  • Şimdiye kadar yazdıklarınızı silmek mi yoksa taslak olarak kaydetmek mi istediğinizi soran bir menü açılacaktır. İkinci seçeneği belirtin.

TASLAĞI ALMA

Sonunda tweet’inizi bitirip dünyaya bırakmaya hazır olduğunuzda, taslaklarınızdan çıkarabilirsiniz. İlk olarak, yeni bir tweet açmak isteyeceksiniz. Ancak bir şey yazmak yerine:

  • Sağ üst köşedeki Tweet düğmesinin yanında bir “Taslaklar” düğmesi göreceksiniz. Seçin.
  • Taslaklarınızın bir listesini göreceksiniz. Açmak istediğinizi seçin.

Taslağınız açılır ve zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Oradan, tweet atabilir veya tekrar taslak olarak kaydedebilirsiniz.

TWİTTER TASLAKLARINA BİR BİLGİSAYARDAN ERİŞEBİLİYOR MUSUNUZ?

Şu anda Twitter’ın taslaklar özelliğini bir bilgisayarda kullanamazsınız, en azından yerel olarak Twitter’ın sitesinde kullanamazsınız. Bu işlevi kullanmanın en kolay yolu, Android veya iOS için Twitter uygulamasını mobil cihazınıza indirmektir.

Ancak, taslakları gerçekten bir tarayıcıda kullanmanız gerekiyorsa, taslakları kendi platformlarında kaydedip saklayan Hootsuite gibi üçüncü taraf sosyal medya yöneticilerini kullanabilirsiniz .

Twitter Hakkında Olan Tüm Konulara Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir